Трибина у Брациној школи

Имали смо част да у петак, 24. фебруара, учествујемо и будемо домаћини трибине на тему „Конфликти у породици и поремећаји понашања ученика у школском окружењу“ коју су одржали дипломирани педагог Данијела Ивановски и мастер професор информатике и технике Далибор Симоновић.

Циљ трибине био је унапређивање педагошких и психолошких знања запослених у образовно-васпитним установама у раду са ученицима који испољавају поремећаје у понашању и сарадња са њиховим породицама.

Наставници, учитељи, стручни сарадници и директори имали су прилике да размене искуства и чују нешто ново о ситуацијама поремећаја понашања ученика и насиља у школском контексту, конфликтима у породици као узроку поремећаја понашања ученика у школи, сарадњи са породицама и сличним темама.