Отворена врата

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА НИЖИХ РАЗРЕДА
ЗА ШКОЛСКУ 2021/22. ГОДИНУ

Одељење Одељењски старешина Дан Час Време
I-1 Оливера Воденичар среда 1. час пре подне 08:00 – 08:45
по подне 13:30 – 14:15
II-1 Љиљана Лазаревић среда и петак 2. час пре подне 08:50 – 09:35
по подне 14:20 – 15:05
III-1 Мира Ћирковић среда 3. час пре подне 09:55 – 10:40
по подне 15:25 – 16:10
IV-1 Елизабета Шанта среда 4. час пре подне 10:45 – 11:30
по подне 16:15 – 17:00
Предметни наставници Предмет Дан Час Време
Љиљана Репајић енглески језик петак 5. час пре подне 11:35 – 12:20
по подне 17:05 – 17:50

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА ВИШИХ РАЗРЕДА
ЗА ШКОЛСКУ 2021/22. ГОДИНУ

Одељење Одељењски старешина Предмет Дан Час Време
V-1 Владимир Вемић физичко и здравствено васпитање петак 4. час пре подне 10:45 – 11:30
по подне 16:15 – 17:00
VI-1 Наташа Чикош Мандреш математика и информатика четвртак 5. час пре подне 11:35 – 12:20
по подне 17:05 – 17:50
VI-2 Зинета Рашовић математика четвртак 6. час пре подне 12:25 – 13:10
по подне 17:55 – 18:40
VII-1 Сандра Спаловић историја понедељак 5. час пре подне 11:35 – 12:20
по подне 17:05 – 17:50
VIII-1 Јована Стевановић техника и технологија уторак 5. час пре подне 11:35 – 12:20
по подне 17:05 – 17:50
Предметни наставници Предмет Дан Час Време
Весна Павлов музичко уторак 3. час пре подне 09:55 – 10:40
по подне 15:25 – 16:10
Христина Пешић српски језик понедељак 6. час пре подне 12:25 – 13:10
по подне 17:55 – 18:40
Ивана Филиповић италијански језик понедељак 2. час пре подне 08:50 – 09:35
по подне 14:20 – 15:05
Магдалена Бајић,
Драган Савичић
физика петак 3. час пре подне 09:55 – 10:40
по подне 15:25 – 16:10
Љиљана Новковић Чука техника и технологија среда 7. час пре подне 13:15 – 14:00
по подне 18:45 – 19:30
Душица Ђурђев историја среда 6. час пре подне 12:25 – 13:10
3. час по подне 15:25 – 16:10
Милица Илић ликовно петак 7. час пре подне 13:15 – 14:00
по подне 18:45 – 19:30
Дајана Губеринић биологија петак 2. час пре подне 08:50 – 09:35
4. час по подне 16:15 – 17:00
Јованка Живојнов хемија понедељак 1. час пре подне 08:00 – 08:45
по подне 13:30 – 14:15
Катарина Стојковић биологија четвртак 3. час пре подне 09:55 – 10:40
по подне 15:25 – 16:10
Владимир Петровић,
Ивана Марковић
енглески уторак 6. час пре подне 12:25 – 13:10
по подне 17:55 – 18:40
Срђан Динић хемија уторак 4. час пре подне 10:45 – 11:30
по подне 16:15 – 17:00
Драган Првулов физичко и здравствено васпитање понедељак 7. час пре подне 13:15 – 14:00
по подне 18:45 – 19:30
Адријана Каталинић Даждеа географија петак 5. час пре подне 11:35 – 12:20
по подне 17:05 – 17:50
Благоје Копривица физичко и здравствено васпитање уторак 7. час пре подне 13:15 – 14:00
по подне 18:45 – 19:30
Радованка Јаковљев Лазић физика понедељак 8. час пре подне 14:05 – 14:50
по подне 19:35 – 20:20