Наша школа је у јуну ове школске године била домаћин Актива стручних сарадника педагога и психолога. На овогодишњем сусрету, тему скупа „Програм подршке за унапређивање, превенцију и заштиту менталног здравља деце и младих“ представиле су педагог Станојка Урошевић, Зорица Прпа психолог и педагог Данијела Алексић која је представила студијска путовања као могућност обавезног стручног усавршавања и напредовања наставника и стручних сарадника. Присутни чланови су активно учестовали и дискутовали о темама из опуса рада педагога и психолога. Следећи сусрет најављен је почетком октобра наредне школске године.


















