СВЕТИ САВА – ШКОЛСКА СЛАВА

У понедељак, 27. јануара, наша школа је прославила школску славу уз пригодан програм.

Приредбу је пратила бројна публика коју су чинили наши другари из вртића,  ученици, наставници, родитељи и гости школе.

Програм је отпочео свечаним резањем славског колача и именовањем  кума за наредну годину.Након тога су ученици виших разреда отпевали Химну Светом Сави.

У свечаном делу програма наступали су ученици од првог до осмог разреда. Могао се чути велики број рецитација, хорских песама, али и  чудесна духовна музика нашег специјалног госта Саве Лазарова и наставнице музичке културе. Целокупан репертоар био је везан за живот и дело великог српског просветитеља.

Програм је завршен свечаном песмом, а након тога су се сви присутни послужили перецама у холу наше школе.