НОВОГОДИШЊИ МАСКЕНБАЛ

Новогодишњи маскенбал је још једна лепа традиција која већ годинама опстаје у нашој школи. И ове године, наша организаторка Ивана Филиповић је у сарадњи с родитељима приредила пријатно и незаборавно вече за ученике виших разреда.

Жири је имао изузетно тежак задатак – свака маска је била оригинална и створена с великом љубављу. Прву награду је заслужила М.А. с маском инспирисаном ликом Коко. Друго место је освојила Е.Ш. с маском Самара, док је трећа награда припала М.Н. која је очарала маском опатице из пакла.

Најкреативније маске су награђене адекватним поклонима, док је угодна атмосфера допринела томе да овај догађај остане дубоко урезан у сећањима свих присутних. Ученици су имали прилику да покажу своју креативност и друже се кроз различите друштвене игре попут музичких столица, куглања, игре ‘погоди кош’, лимбо плеса, као и игара спретности и многе друге. Прво место у играма освојили су М.А, Р.Н. и К.Р.

Маскенбал је одржан у петак, 15. децембра 2023. године.