ИСПРАЋАЈ  ОСМАКА  У  НОВИ  ЖИВОТ

Овогодишња генерација малих матураната испраћена је традиционално последњег наставног дана, 10. јуна, уз мноштво балона, музику, дружење, сликање, потписивање мајица и неизоставно прскање.

И ове године свечана прослава одржана је у школи, 12. јуна. Посебном доживљају допринела је лепо уређена сала амфитеатра, за чију су декорацију заслужни сами матуранти  са својом разредном.

Било је то вече дружења, лепоте, дефилеа прелепих матурских креација, вече забаве, усхићења, игре… и понеке сузице због растанка.

Наши осмаци ускоро отварају  једно ново, зрелије поглавље живота. Биће то пут пун неизвесности, борбе, труда, али и много радости.

Желимо им да истрају на том путу. Ако некада и поклекну, да се брзо  уздигну и наставе даље. Њих  још очекује полагање завршних испита и упис у средњу школу.

Желимо им срећу у годинама што долазе и пуно успеха у даљем школовању!