ДАН ШКОЛЕ

Рођендан наше школе слави се 6. марта. Ове године обележили смо Дан школе кроз активности у оквиру одељења, у складу са епидемиолошком ситуацијом. Циљ ових активности био је да развијемо осећај припадности и заједништва у установи.

Ученици нижих разреда разговарали су о животу хероја чије име носи наша школа и представили га кроз ликовне радове.

Ученици виших разреда играли су игру асоцијације, креирали пано и писали саставе на тему „Зашто волим своју школу“.

Ученици су истакли да у школи воле да се друже, да уче, учествују у приредбама, разговарају са наставницима и педагогом. Примећују да је школа важна јер их припрема за сналажење у даљем животу. Школу описују као лепу, уредну, чисту, велику и као „најлепше место на свету“ којег ће се радо сећати.