УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД

ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ/СТАРАТЕЉИ БУДУЋИХ ПРВАКА

У АПРИЛУ ПОЧИЊЕ УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД

ШКОЛСКЕ 2017/2018. ГОДИНЕ.

Упис ученика у први разред основне школе за школску 2017/2018. годину обавезан је за сву децу рођену од 1.3.2010. до 28.2.2011. године.

У први разред основне школе уписује се свако дете које до почетка школске године има најмање шест и по , а највише седам и по година. Ако дете старије од седам и по година због болести или других разлога није уписано , може да се упише на основу предходне провере знања.

Ученици имају могућност коришћења продуженог боравка у првом и другом разреду.

Евидентирање деце за упис и тестирање , то јест провера спремности деце за полазак у школу реализује се у периоду од 1.4.2017. до 30.6.2017. године у нашој школи.

Тестирање деце и проверу спремности за полазак у школу врши педагог школе.

Приликом уписа детета у школу , родитељ је обавезан да школи поднесе следећу документацију:

• ИЗВОД из матичне књиге рођених ( за дете )
  • ЛЕКАРСКО УВЕРЕЊЕ да је дете здравствено способно за полазак у школу               ( издаје Дечији диспанзер у Панчеву )
  • УВЕРЕЊЕ о завршеном Припремном предшколском програму ( које се добија у ПУ “ Дечја радост “ , Панчево )
  • Копије личних докумената родитеља, односно старатеља

Више информација можете добити на сајту  osborisavpetrovbraca.edu.rs

или на  013/2345071 .

ДРАГИ БУДУЋИ ПРВАЦИ,

ЖЕЛИМО ВАМ СРЕЋАН ПОЧЕТАК И ПУНО УСПЕХА!

УНАПРЕД СЕ РАДУЈЕМО ОСМЕСИМА КОЈИМА ЋЕТЕ УЛЕПШАТИ ШКОЛУ!

ОЧЕКУЈЕМО ВАС. ДОБРОДОШЛИ!