ШКОЛСКА СЛАВА – СВЕТИ САВА

У четвртак, 27. јануара, наша школа је прославила школску славу – Светог Саву. Ове године Савиндан прославили смо у скромнијој атмосфери и уз пригодан програм у складу са епидемиолошком ситуацијом и мерама заштите од корона вируса.

Ученици су у оквиру својих одељења рецитовали стихове и говорили о животу Светог Саве, гледали филмове о његовом животу и радили ликовне радове. Направљена је изложба.

Након тога, уследило је свечано резање славског колача и именовање кума за наредну годину, којем је присуствовао по један представник сваког одељења.

Свим ученицима, њиховим породицама, колегама, сарадницима и свима који данас славе, желимо срећну школску славу и да још много година прослављамо нашег српског светитеља и просветитеља у здрављу и радости!