OБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ И УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА

ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ ЋЕ СЕ OДРЖАТИ У ШКОЛИ ПО СЛЕДЕЋЕМ РАСПОРЕДУ:

• испит из математике је 25.3.2022. године са почетком у 13.00 часова
  • испит из српског/матерњег језика је 26.3.2022. године са почетком у 09.00 часова
  • испит са комбинованим тестом је 26.3.2022. године са почетком у 11.30 часова

Дозвољени прибор за ученике:

• ЗА СРПСКИ/МАТЕРЊИ ЈЕЗИК И КОМБИНОВАНИ ТЕСТ – графитна оловка, плава хемијска оловка, гумица;
  • ЗА МАТЕМАТИКУ – графитна оловка, плава хемијска оловка, гумица, троугао, лењир и шестар;

Оба дана ученици обавезно треба да дођу у школу 30 минута пре почетка Пробног завршног испита на кратак састанак са одељенским старешином пре него што буду распоређени у просторије где ће полагати Пробни завршни испит.

Од личних ствари на испит се може унети само вода/освежавајући напитак, а све остале ствари обавезно се одлажу на посебно место током трајања испита.

СРЕЋНО!