НОВОГОДИШЊИ МАСКЕНБАЛ У БРАЦИНОЈ ШКОЛИ

Новогодишњи маскенбал је још једна лепа традиција која већ годинама опстаје у нашој школи. И ове године организатори, Ивана Филиповић и Владимир Петровић, приредили су ученицима виших разреда незаборавно вече.

Жири ни ове године није имао лак задатак јер је свака маска била оригинална и представљена с пуно љубави.

Прву награду освојио је Александар Митровић са маском страшила.

Друго место заузеле су маске пијанаца које су осмислили Милош Петровић и Александар Мемедовски.

Трећа награда припала је Марини Јанковић која је ове године била маскирана у вампира.

Најбоље маске су добиле пригодан поклон, а весела атмосфера учинила је да овај догађај остане свима у лепом сећању.

Вече се састојало и од такмичења у следећим забавним играма: музичке столице, куглање, погоди кош, лимбо денс, игре спретности…

Маскенбал је реализован у петак, 16. децембра 2022.