Дивчибаре: истраживање и дружење на школској екскурзији

Од 17. до 24. маја наши ученици имали су прилику да уживају у чарима предивних Дивчибара. Преносимо вам најзанимљивија места која су посетили и активности у којима су највише уживали.

Ученици су се радовали сваком тренутку проведеном на игралишту, где су се играли и смејали. Дуге шетње кроз природу пружиле су им прилику да истраже околину, док су опуштајући се на трави уживали у свежем ваздуху и сунцу.

Један од врхунаца њихове авантуре био је успон на Голубац, где су уз осећај постигнућа „освојили“ овај прелепи врх.

Такође су се возили возићем до Краљевих столова, што је било посебно узбудљиво искуство за све.

Посебан тренутак била је посета Видиковцу, одакле су уживали у невероватном погледу на околину.

Вече је било резервисано за забаву – маскенбал, вече манекенства и друштвене игре донели су пуно смеха и радости.

Друштвене игре и спортске активности на отвореном додатно су обогатиле њихов боравак, пружајући им прилику да се такмиче и сарађују у тимовима.

Ученици су такође исказали своју креативност цртајући утиске са путовања.

Неизоставни део посете било је грљење чувеног „дрвета љубави“.

Уз то, попели су се и на Црни врх, што је још један значајан подвиг у њиховој авантури.

Уживали су и у пријатним разговорима уз плазма шејк и палачинке, где су размењивали утиске и проширивали пријатељства.

На крају овог незаборавног путовања, ученици су добили дипломе за учешће у свим активностима, које ће им остати као драга успомена на ову дивну екскурзију.

За крај, желимо да изразимо искрену захвалност нашим учитељицама, које су са великом пажњом и љубављу организовале и водиле ову незаборавну екскурзију. Њихова посвећеност и брига омогућиле су ученицима да доживе предивне тренутке, истраже нове пределе и створе успомене које ће носити са собом читавог живота.