Друг је за друга најбољи друг – ликовна радионица

Ученици виших разреда, предвођени наставницом ликовне културе, Милицом Илић, током претходних месец дана ангажовали су се у осликавању зидова око терена у школском дворишту. Ова иницијатива имала је за циљ не само улепшавање школског простора, већ и неговање духа заједништва и креативности међу ученицима.

Уз изузетан ентузијазам и марљивост, наши ученици су вредно радили на својим уметничким делима, претварајући обичне зидове у живописна платна пуна боја са инспиративном поруком: “Друг је за друга најбољи друг”.

Сви који посете наше школско двориште сада могу уживати у продуктима њиховог рада, који свакодневно доносе осмехе на лица ученика, наставника и посетилаца школе. Овај пројекат је показао колико креативност и заједнички рад могу допринети лепшем и пријатнијем окружењу за све нас.

Захваљујемо се наставници и ученицима на њиховом труду и надамо се да ће овај пример инспирисати и друге да се укључе у сличне акције.