НОВОГОДИШЊИ МАСКЕНБАЛ

Посебан догађај поводом предстојећих  празника био је Новогодишњи маскенбал који се већ традиционално одржава у нашој школи. Организован је у петак, 13. децембра 2019. и учествовали су ученици виших разреда.

Захваљујући својој маштовитости и креативности, ђаци од петог до осмог разреда маскирали су се у различите ликове. У веселој  атмосфери могли су се видети: Џокер, разиграни пијанци, послован човек, Зоро, хладна зима, вампир, зомби…

Ученици су на тренутак могли да се претварају у своје омиљене ликове и да их живописно дочарају публици и жирију.

Жири ни ове године није имао лак задатак јер је свака маска била оригинална и представљена с пуно љубави.

Прву награду освојила је Славица Јанковић, ученица 7/1, другу је освојио Давид Далипи, ученик 7/1, а трећу награду су узели Александар Ковач и Александар Мемедовски, ученици 5/1.

У музичко-забавном квизу награду је заслужио тим ученица шестог разреда: Сања Костић, Уна Хорват, Јована Јанковић, Исидора Далипи и Николина Живановић.

Маскенбал су организовале наставнице: Ивана Филиповић, Сандра Спаловић, Јована Стевановић и Славица Алимпић.

Најбоље маске су добиле пригодан поклон, а весела атмосфера учинила је да овај догађај остане свима у лепом сећању.