Упис ученика у први разред

ОСНОВНА ШКОЛА “БОРИСАВ ПЕТРОВ БРАЦА “ ВАС ОБАВЕШТАВА ДА У АПРИЛУ ПОЧИЊЕ УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ.

Упис ученика у први разред основне школе за школску 2016/2017. годину обавезан је за сву децу рођену од 1.3.2009. до 28.2.2010. године.
Евидентирање деце за упис и тестирање , то јест провера спремности деце за полазак у школу реализује се у периоду од 1.4.2016. до 30.6.2016. године у нашој школи.
Тестирање деце и проверу спремности за полазак у школу врши психолог школе.

Приликом уписа детета у школу , родитељ је обавезан да школи поднесе следећу документацију:
•ИЗВОД из матичне књиге рођених ( за дете )
•ЛЕКАРСКО УВЕРЕЊЕ да је дете здравствено способно за полазак у школу ( издаје Дечији диспанзер у Панчеву )
•УВЕРЕЊЕ о завршеном Припремном предшколском програму ( које се добија у ПУ “ Дечја радост “ , Панчево )
•Копије личних докумената родитеља

ОЧЕКУЈЕМО ВАС. ДОБРОДОШЛИ!