Завршни испит и упис у средњу школу

Корисни линкови везани за припрему за завршни испит:

Пратите све важне информације о завршном испиту и упису у средње школе у текућој години:

Посетите портал Srednjeskole.edukacija.rs који прати дешавања и пружа све потребне информације о средњошколском образовању на једном месту. На овом порталу можеш да пронађеш водич за упис у средњу школуизрачунаш бодове, пронађеш списак свих средњих школа у Србији, прочиташ опис занимања односно смерова на свим средњим школама у Србији, погледаш упутство за попуњавање листе жеља и још много тога.

У наставку текста налази се прелиминарни план уписа ученика у први разред средње школе, којим се утврђује број места за упис ученика у први разред средње школе на територији Републике Србије, по школама, подручјима рада, образовним профилима и трајању образовања за школску 2024/2025. годину.

За више информација о средњим школама у Панчеву, посетите њихове сајтове:
Gimnazija „Uroš Predić“
Tehnička škola „23. maj“
Elektrotehnička škola „Nikola Tesla“
Ekonomsko-trgovinska škola „Paja Marganović“
Medicinska škola „Stevica Jovanović“
Poljoprivredna škola „Josif Pančić“
Muzička škola „Jovan Bandur“
ŠOSO „Mara Mandić“